5 pazīmes, kas liecina, ka “INVL Index Direct” ir Tev piemērots pensiju 2.līmeņa plāns!

5 pazīmes, kas liecina, ka “INVL Index Direct” ir Tev piemērots pensiju 2.līmeņa plāns!

1) Tu esi gados jauns un par pensiju šobrīd nedomā!

Tas ir tikai dabiski, ka jaunības gados neviens nevēlas domāt par pensiju! Tomēr, neatkarīgi no tā, tavs pensijas uzkrājums sāk veidoties jau tajā brīdī, kad tu uzsāc darba gaitas, jo pensiju 2.līmenī ik mēnesi tiek novirzīti 6% no bruto darba algas samaksātā sociālā nodokļa ietvaros.

“INVL Index Direct” ir aktīvas ieguldījumu stratēģijas pensiju 2.līmeņa plāns, kas vislabāk piemērots dalībniekiem vecumā no 18-45 gadiem. Aktīva ieguldījumu stratēģija paredz līdz 50% ieguldījumus akcijās, kas ilgtermiņā ļauj nopelnīt vairāk tavai pensijai.

2) Tu esi moderns!

Indeksu fondi, kas atveido tirgus sniegumu – tas šobrīd ir moderni! Statistika liecina, ka bieži vien, tieši veicot ieguldījumus indeksu fondos var nopelnīt  vairāk, nekā cenšoties uzminēt, vai tirgus augs vai kritīsies un rīkojoties atbilstoši tam.

“INVL Index Direct” pensiju 2.līmeņa plānā 50% no ieguldījumiem tiek veikti akciju indeksu fondos un otri 50% obligāciju indeksu fondos, izvēloties Latvijas iedzīvotājiem piemērotus attīstības valstu indeksus, jo to sniegums ir vairāk piemērots mūsu vietējās ekonomikas izaugsmei un inflācijas rādītājiem.

3) Tev ir svarīga pieredze!

Nevienam nav noslēpums, ka bankas – tas vairs nav moderni, jo pasauli pārņem "fintech"! Banka ir kā lielveikals, kurā var nopirkt visu. Taču tava pensija ir kaut kas, ko tu vēlies uzticēt profesionālam pensiju pārvaldītājam, kuram ir nopietna pieredze šajā jomā.

“INVL Index Direct” ir “Invalda INVL” aktīvu pārvaldīšanas grupas izveidots pensiju 2.līmeņa plāns un grupai ir 20 gadu darbības pieredze Baltijas pensiju fondu tirgū. Mēs neesam banka, bet specializējamies tieši pensiju fondu pārvaldīšanā. Ar mūsu pensiju plānu vēsturiskajiem darbības rezultātiem vari iepazīties pensiju portālā www.manapensija.lv.

4) Tu nevēlies pārmaksāt!

Un kurš gan vēlas? Ir skaidrs, ka jo zemāku komisiju tu maksā par savu pensijas līdzekļu pārvaldīšanu, jo vairāk tavas ieguldītās naudas pelna tavai nākotnei!

“INVL Index Direct” pensiju 2.līmeņa plānam ir zema komisijas maksa – tikai 0,5% gadā, turklāt netiek ieturēta mainīgā komisijas maksa no pensiju plāna nopelnītajiem procentiem (atšķirībā no lielas daļas citu aktīvo ieguldījumu plānu).

5) Tu nevēlies tērēt daudz laika!

Protams, ir taču daudz aizraujošākas lietas, ar ko nodarboties, nekā pētīt pensiju plānus!

Taču pieteikuma noformēšana “INVL Index Direct” aizņems tikai pāris minūtes tava laika, jo to vari izdarīt jau šobrīd, neatejot no datora vai telefona ekrāna. Pensiju plāna maiņa ir bezmaksas pakalpojums.  Tik vien, kā ielogojies portālā latvija.lv ar savu internetbankas paroli un izvēlies pensiju plānu sarakstā “INVL Index Direct”! 

Citi jaunumi