Atbildam uz jūsu jautājumiem! Jā, arī uz nepatīkamajiem, jo mums ir atbildes uz visiem!

Atbildam uz jūsu jautājumiem! Jā, arī uz nepatīkamajiem, jo mums ir atbildes uz visiem!

Ar ko jūs atšķiraties no bankām, kas arī piedāvā pensiju 2.līmeni?

Mēs specializējamies tieši pensiju fondu pārvaldīšanā. Vienkāršots salīdzinajums būtu: banka ir kā “lielveikals”, kurā pieejams ļoti plašs pakalpojumu klāsts (norēķinu kartes, kredīti, līzings utt.), bet mēs esam kā specializēts “veikaliņš”, kas piedāvā un specializējas tikai pensiju pakalpojumu sniegšanā.

Mūsu priekšrocības ir: ilggadēja pieredze, profesionāli darbinieki un individuāla attieksme, ko varam sniegt saviem klientiem. Vēlies satikt klātienē un aprunāties ar savas pensijas pārvaldnieku? Pie mums tas ir iespējams!

  • Banka man šķiet droša vieta, kam uzticet savu pensiju. Kā ir ar jums, vai jūs nepazudīsiet pēc pāris gadiem?

Šeit viennozīmīga atbilde ir, ka pazust var jebkas, gan banka, gan uzņēmums, tikai ne tava pensija! Valsts likumdošana un uzraudzība nodrošina, lai pensiju fondu nauda nevarētu pazust, pat ja banka vai uzņēmums tiek likvidēti! Plašāk skaidrojam šajā rakstā: Pensiju 2.līmenis - vai mans uzkrājums ir drošībā?

  • Ar ko jūs atšķiraties no Indexo?

Ar pieredzi. Mūsu uzņēmums darbojas jau 20 gadus, kuru laikā ir pārdzīvotas finanšu krīzes un iegūta neatsverama prakstiska darba pieredze finanšu tirgos. Ir bijuši gan labi, gan grūti laiki, taču joprojām darām to, kas mums padodas vislabāk – palīdzam cilvēkiem uzkrāt pensijai.

Ar mērogu. Mūsu uzņēmums ietilpst Baltijā lielākajā aktīvu pārvaldīšanas grupā Invalda INVL, kas dibināta 1991.gadā, un šobrīd apkalpo vairāk nekā 190 000 klientus Lietuvā un Latvijā, kā arī starptautiskos investorus. Kopējie aktīvi pārvaldīšanā - vairāk nekā 650 miljonu eiro. Invalda INVL akcijas tiek kotētas Nasdaq Baltijas biržā kopš 1995.gada.

Ar konkurētspējīgiem pakalpojumiem. Indeksu plānam INVL Index Direct ir zemāka komisijas maksa nekā Indexo plāniem, kas ir ļoti būtiski tiem, kuri izvēlas tieši indeksu plānus. Turklāt mēs piedāvājam pilnu pensiju fondu pakalpojumu spektru – pasīvi un aktīvi pārvaldītus pensiju 2.līmeņa plānus un pensiju 3.līmeņa (privato pensiju uzkrājumu) plānus.

  • Daudziem ir negatīva attieksme pret pensiju. Kāpēc man būtu jākrāj pensijai?

Šeit atkal būtu vietā cits salīdzinajums: ar bērnu, kuram nepieciešamas potes. Nav patīkami, varbūt bez tām potēm var iztikt? Tomēr nevar viss… Ieguvēji ir tie, kas potējas. Un krāj pensijai! Jo pagaidām attīstītajā pasaulē nav izgudroti citi paņēmieni, kā nodrošināt plašam iedzīvotāju lokam uzturlīdzekļus vecumdienās, kad viņi vairs nevar būt aktīvi darba tirgū. Ja esi uzņēmēja tips un līdz pensijai būsi sapelnījis bagātību, tad vari nekrāt. Taču, tiem, kuros nav šī uzņēmēja gēna, ir jākrāj.

  • Ar ko jūsu pensiju plāni ir labāki nekā citi?

Sāksim ar to, ka mēs nodrošinām pilnu pensiju plānu spektru – jebkurš ieguldītājs pie mums var izvēlēties savai riska tolerancei un vecumam piemērotāko pensiju 2. līmeņa plānu un arī 3.līmeņa plānu (ja vēlas).

Mūsu pensiju plāni ir konkurētspējīgi gan komisijas maksu ziņā, gan ienesīguma ziņā, kas ir viens no svarīgākajiem faktoiem, kam jāpievērš uzmanība. Lai arī nav iespējams būt pirmajam ienesīguma maratonā nepārtraukti, tomēr mēs varam būt lepni, ka periodiski gada griezumā tieši mūsu pensiju plāni ir spējuši uzrādīt augstākos ienesīguma rezultātus! Ar mūsu pensiju plānu ienesīgumu iepazīsties šeit

Varbūt arī Tev ir jautājums? Droši vaicā! Mēs atbildēsim!

Citi jaunumi