Ko vari paveikt 10 minūtēs savas nākotnes pensijas labā?

Ko vari paveikt 10 minūtēs savas nākotnes pensijas labā?

Neskatoties uz to, ka ir tādi notikumi, kuru iestāšanos mēs negaidām gluži ar nepacietību, tomēr veicam sagatavošanās darbus, lai justos droši arī tad, ja šāda situācija tomēr iestātos.

Piemēram, pērkam automašīnas apdrošināšanas polisi vai apdrošinām veselību braucot ceļojumā. Ne jau tādēļ, ka vēlētos piedzīvot auto avāriju vai slimot atvaļinājuma laikā! Bet sagatavojamies, jo vēlamies būt droši.

Līdzīgi ir ar pensiju – šobrīd par to nedomājam, taču patīkamāk to sagaidīt būs tiem, kas laicīgi būs tai sagatavojušies.

Ko vari izdarīt 10 minūtēs savas nākotnes labā?

  • Ielogojies portālā latvija.lv un noskaidro, kādā pensiju 2.līmeņa plānā krājas Tava pensija! Ja esi vecumā līdz 45 gadiem, izvēlies aktīvās ieguldījumu stratēģijas plānu, jo tas ilgtermiņā dos iespēju nopelnīt vairāk!
  • Ieej portālā manapensija.lv un apskaties, kādi ir ienesīguma rezultāti Tevis izvēlētajam pensiju 2.līmeņa plānam! Jo lielāks ienesīgums, jo vairāk nopelnīsi!
  • Ja neesi īsti apmierināts ar savu izvēli, nomaini pensiju plānu portālā latvija.lv – tas ir bezmaksas pakalpojums. Pensiju 2.līmeņa plānu vari mainīt reizi gadā starp pārvaldītājiem, bet 2 reizes gadā viena pārvaldītāja ietvaros!

Atceries, ka pensiju 2.līmenī ik mēnesi nonāk 6% no Tavas bruto algas – līdz ar to oficiāli darba ienākumi ir stūrakmens Tava nākotnes nodrošinājuma labā!

Ja esi gatavs veltīt ilgāku brīdi savai nākotnes labklājības nodrošināšanai, sazinies ar mums pa tālruni: 67092988, lai vienotos par konsultāciju! Izstāstīsim, ko vēl vari darīt, lai Tavas vecumdienas būtu patiesi saulainas!

Citi jaunumi